מנעולן מוסמך ברמלה והסביבה - תוך 20 דקות אצלך
כאשר אתם נדרשים להחליף/לפרוץ לבית/לעסק חשוב שתזמינו רק מנעולן
מוסמך עם תעודה ובאישור משטרת ישראל
 מנעולן מוסמך בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל
 מומחה לכל סוגי הפריצות, מנעולים ודלתות
 התקנה, החלפה ותיקון כל סוגי המנעולים והדלתות 
 פריצת כל סוגי הרכבים ללא נזק
 התקנת מנעולים למניעת פריצה לבית/לעסק
​​​​​​​ הגעה מהירה עד 20 דקות אצלך!
אל תתנו את המפתחות שלכם לכל אחד!!!
התקשרו עכשיו ואני בדרך אליכם...
050-908-2229

שירות אדיב
הגעה מיידית לבית הלקוח
מקצוענות
שירות אדיב
הגעה מיידית לבית הלקוח
מקצוענות
השירותים שניתן לקבל מרועי המנעולן
השירותים שניתן לקבל מרועי המנעולן

רועי מנעולן ברמלה והסביבה 24/7

להיתקע מחוץ לבית ברמלה בלילה הוא סיטואציה לא ממש נעימה שכל אחד מאיתנו היה מוותר עליה. להגיע הביתה ולגלות שמישהו פרץ אלינו הוא סיטואציה עוד יותר לא נעימה וגם יותר מכך: סיטואציה מפחידה. בשתי הסיטואציות האלה, וגם במצבים נוספים הכתובת שלכם היא רועי מנעולן מוסמך ברמלה אל תלכו רחוק: חפשו את רועי המנעולן.
למצוא מנעולן שמגדיר עצמו בטייטלים נוספים מלבד  פריצת מנעולים 24 שעות (24 שעות זמינות הוא נתון קריטי) כך שתוכלו להיעזר בו לדברים נוספים. סביר שלאחר החלפת מנעול או פריצת הדלת יהיה מה לתקן. מומלץ שהמנעולן יוכל לעשות זאת.
איך לבחור מנעולן?
מנעולן צריך להיות קודם כל אדם אמין. בניגוד לבעלי .מקצוע רבים, הוא מקבל גישה ישירה לביטחון שלכם: המנעול והמפתח. לכן, חובה לבחור מנעולן שאתם סומכים עליו. נסו לברר אצל חברים או אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם האם לאחרונה היו זקוקים לשירותיו של מנעולן והאם היו מרוצים מהשירות. אם לא, בקשו לראות תעודת יושר מהמשטרה וגם רישיון לעסוק בתחום- יש לא מעט כאלה אשר מתחום עיסוק בתור מתקין דלתות פנים או מתקן דלתות גולשים גם למקצוע של מנעולן ללא הכשרה מתאימה. עם כל הכבוד, התקנת ידיות לדלת מקרבות את בעל המקצוע לתחום אך לא הופכת אותו למנעולן. חשוב לבחור גם מנעולן שיהיה זמין בכל שעה. לכן, כדאי לבחור מנעולן קרוב אליכם.
לסיכום, מנעולן הוא בעל מקצוע שאנו יכולים לא להזדקק לשירותיו שנים (וטוב שכך...), אך אם זקוקים לשירותיו, לרוב מדובר על מצב חירום בו נזדקק לשירות באופן מיידי. לכן, עשו כבר עכשיו את עבודת החיפוש ושימו לכם פרטי מנעולן בארנק או בנייד, לכל מקרה שלא יהיה...
 
לכן, את תשאירו את הביטחון של הבית שלכם לכל אחד!
וחייגו עכשיו לרועי המנעולן 050-908-2229
​​​​​​​

אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפון פייסבוק