פורץ כספות

רועי פורץ כספות מוסמך
לא מעט אנשים בוחרים לשמור רכוש יקר, כסף, מסמכים רגישים או חפצים אחרים החשובים להם בכספת. יש הבוחרים בכספת בבנק ורבים מעדיפים את אותם חפצים השמורים בכספת כשהם נגישים ומתקינים כספת בבית. כספת מותקנת כך שהאפשרות לפרוץ אותה לא תהיה קלה. התקן הנמוך ביותר אומר שיש אפשרות לפרוץ את הכספת תוך רבע שעה, זמן לא קצר עבור אדם בעל ניסיון בתחום. באופן רגיל לא נרצה כמובן שהכספת תיפרץ, אך ישנם מצבים המצריכים חיפוש פורץ כספות בעיר מגוריכם.
מתי נזדקק לשירותיו של פורץ כספות?
את שירותיו של פורץ כספות ובכלל תצטרכו במצבים הבאים:
  • ישנה בעיה במנעול הכספת. לעיתים ישנה תקלה במנעול המצריכה את פריצת הכספת באופן מקצועי.
  • בעיה במנגנון הקוד: לעיתים ישנה בעיה במנגנון הקוד, כך שגם אם הקוד הוא נכון ומדויק, הכספת לא נפתחת.
  • שכחת הקוד: לעיתים המנגנון יהיה תקין והבעיה היא ששוכחים את הקוד. רצוי כמובן למנוע מצב זה על ידי רישום הקוד במקום שאתם יודעים מהו אך אינו נגיש מדי או ידוע לאנשים שאינכם מעוניינים שיהיו עם גישה לכספת (כולל ילדים בגיל צעיר)
  • הדלת לא נפתחת: לעיתים תנאים סביבתיים כמו חום או לחות מקשים על פתיחת הדלת למרות שהמנגנון והמנעול תקינים. גם במצב זה יהיה צורך בפריצת הכספת.
איך לחפש פורץ כספות?
פורץ כספות חייב להיות קודם כל אדם ישר ואמין. הוא מקבל גישה לדברים היקרים לכם ביותר, בין אם חומרית ובין אם רגשית או גם וגם. לכן, חשוב לוודא שזהו אדם ישר ואמין. מעבר לכך חשוב לוודא שזהו בעל מקצוע עם ניסיון רב בפריצת כספות, ויותר מכך: בפריצת כספות מהסוג שיש לכם.
לכן, אל תחשבו פעמיים וחייגו עכשיו לרועי המנעולן 050-999-76-96
 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפון פייסבוק